NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Molo

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt 14-100 Ostróda

Opis

Takie widoki mogą Państwo podziwiać z naszej stylowej altanki usytuowanej 50 metrów w głębi jeziora. Ostróda, podobnie jak Sopot na Bałtyku, na Jeziorze Drwęckim ma swój drewniany deptak otoczony wodną tonią. Jest to miejsce spacerów, romantycznych bądź towarzyskich spotkań, obfitujące w letnie koncerty przyciągające tłumy. Nasze molo ma kształt litery „L”. Znajdują się tu liczne usytuowane ławeczki oraz wspomniana już altanka. Pozwalają one na chwile zapomnienia  czerpania pełnymi garściami gościnnej, mazurskiej natury. Wieczorami nasze molo zmienia się w tętniące życiem centrum kultury. Odbywa się tu szereg imprez, w tym przeglądy artystyczne, festiwale oraz koncerty.

W okolicach naszego mola, wzdłuż nabrzeża Jeziora Drwęckiego znajdują się liczne kafejki, restauracje, tawerny oraz nowoczesne hotele o wysokim standardzie.

W pobliżu mola znajduje się także fontanna. Została ona oddana do użytku w 2012 roku. Jej centralnym punktem jest replika rzeźby rybaka, od której rozchodzą się promieniście wodotryski. Fontanna została wyposażona w system audiowizualny, który przyciąga wzrok wielobarwnymi pokazami świetlnymi przy dźwiękach muzyki. Efekt wizualny podkreśla dodatkowo granitowo-drewniane otoczenie, wzbogacone nasadami roślinnymi. Połączenie wody, światła i muzyki w pełni i jednocześnie symbolicznie oddaje charakter Ostródy. 

Lokalizacja

Ostróda
, 14-100 Ostróda

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu