SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Dom restauracyjny "u Wokulskiego"

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Bolesława Prusa 2
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 76 11
kom.: 660 735 786
http://www.uwokulskiego.pl/

Opis

Połączenie XIX-wiecznego wnętrza z wykwintną kuchnią polską i międzynarodową oraz profesjonalną obsługą tworzy niezapomnianą atmosferę tego miejsca.

W naszej Sali restauracyjnej czas zatrzymał się w miejscu. Przebywając tutaj odnosi się wrażenie jakby rzeczywiście jeszcze przed chwilą siedział tu Stanisław Wokulski. Niezapomniany nastrój przełomu epoki romantyzmu i pozytywizmu tworzy stylowa aranżacja wnętrza.  Serwowana jest tutaj doskonała polska kuchnia, która dopełni to wrażenie czynią to miejsce doskonałym do biesiad w gronie rodziny i przyjaciół, ale również spotkań biznesowych.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa salę biesiadną, jest to przestronne, zachowane w staropolskim klimacie miejsce. Sala ta idealnie nadaje się do zabaw i biesiad w szerszym gronie. Organizujemy tutaj takie uroczystości jak: wesela, chrzty, jubileusze oraz imprezy integracyjne. Aby uczcić te wyjątkowe okazje przygotowaliśmy specjalną ofertę. Oferujemy urozmaicone menu na każdą okazję, a także oprawę muzyczną na życzenie i wiele innych specjalnych atrakcji.

Na czas letni oddajemy Państwu do dyspozycji GRILL BAR oraz przepiękny ogród piwny. Jest to idealne miejsce dla entuzjastów biesiadowania na świeżym powietrzu. Mogą tu Państwo skosztować potraw z grilla, który znajduje się w ogrodzie, jak i smaczne dania z restauracji. 

Lokalizacja

Ostróda
ul. Bolesława Prusa 2, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu