NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

Gospoda Sajmino

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Olsztyńska 57
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 18 33
http://www.gospoda.sajmino.pl/

Opis

Nasz lokal posiada trzy sale: Restauracyjną, Myśliwską z wyjściem na taras oraz Kwiatową. Wnętrza naszej gospody urządzone są w klimacie staropolskim. Niepowtarzalną atmosferę lokalu sprawiają: ceglany kominek i stuletnie belki sufitowe, liczne sprzęty oraz przedmioty codziennego użytku. Wśród naszych trzech sal najbardziej wyróżnia się sala Kwiatowa, która utrzymana jest w chłodniejszych barwach, dzięki czemu zyskuje na przestrzeni, a duża ilość zieleni nadaje jej przyjazny charakter.

W naszym menu znajdą Państwo przede wszystkim tradycyjne polskie dania z uwzględnieniem regionalnych akcentów kuchni Warmii i Mazur. Każda z naszych sal może pomieścić 80 osób, a w układzie konferencyjnym 100. Dodatkowo sala Restauracyjna może przyjąć w swoje progi 60 gości. Posiadamy sprzęt multimedialny i audiowizualny.

W naszej gospodzie mogą Państwo także zorganizować imprezy okolicznościowe takie jak: bale sylwestrowe i karnawałowe, wesela, przyjęcia komunijne i urodzinowe, kameralne spotkania rodzinne i biznesowe.

Nasza gospoda oferuje również niemal 40 miejsc noclegowych w skromnie i estetycznie urządzonych pokojach. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw, w którym czekają kredki, klocki i układanki. 

Lokalizacja

Ostróda
ul. Olsztyńska 57, 14-100 Ostróda

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu