SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

PUB ATLANTA

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Czarnieckiego 13A
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 48 21
http://www.pubatlanta.pl/

Opis

Od czasu powstania o naszym PUB’ie zaczęto głośno rozmawiać z dwóch powodów. Po pierwsze – wystrój, który był niepowtarzalny i zapewniał komfortowe spędzenie wolnego czasu, a po drugie – kuchnia, której hitem, nie tylko w Ostródzie, stały się saszetki.

Naszym Gościom oferujemy szeroką gamę dań – od dań szybkich po dania obiadowe przez dania na przyjęcia okolicznościowe. W naszym lokalu znajdują się trzy ekrany LCD, dzięki którym możemy uprzyjemnić każdą imprezę sportową oraz stół bilardowy.

Nasz PUB organizuje różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, np.: imieniny, urodziny, wesela, spotkania klasowe „po latach”, sylwester, andrzejki, itp.

Lokalizacja

Ostróda
ul. Czarnieckiego 13A, 14-100 Ostróda

Komentarze

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

POLECANE MIEJSCA

apartamenty Mikołajki

Luksusowe apartamenty w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca apartamenty Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

mazury mikołajki nocleg

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie mazury mikołajki nocleg, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu